heR aLanDa KoyaRıZ ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

heR aLanDa KoyaRıZ ...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

!!! 1 GB Lık Flash Belleği 2 Gb Yapma (RESİMLİ) !!! (Kendim Denedim %100 Oluyor)

YazarMesaj
ByEnes.
Admin
Admin
ByEnes.

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
!!! 1 GB Lık Flash Belleği 2 Gb Yapma (RESİMLİ) !!! (Kendim Denedim %100 Oluyor) Img_left66/66!!! 1 GB Lık Flash Belleği 2 Gb Yapma (RESİMLİ) !!! (Kendim Denedim %100 Oluyor) Empty_bar_bleue  (66/66)
Seviye:
!!! 1 GB Lık Flash Belleği 2 Gb Yapma (RESİMLİ) !!! (Kendim Denedim %100 Oluyor) Img_left66/66!!! 1 GB Lık Flash Belleği 2 Gb Yapma (RESİMLİ) !!! (Kendim Denedim %100 Oluyor) Empty_bar_bleue  (66/66)
Güçlülük:

!!! 1 GB Lık Flash Belleği 2 Gb Yapma (RESİMLİ) !!! (Kendim Denedim %100 Oluyor) Empty
MesajKonu: !!! 1 GB Lık Flash Belleği 2 Gb Yapma (RESİMLİ) !!! (Kendim Denedim %100 Oluyor)   !!! 1 GB Lık Flash Belleği 2 Gb Yapma (RESİMLİ) !!! (Kendim Denedim %100 Oluyor) I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 5:33 am

Arkadaşlar 1 gb flah belleğiniz varsa bunu 2 gb yapın.

İşte Yapım Aşamaları;

!!! 1 GB Lık Flash Belleği 2 Gb Yapma (RESİMLİ) !!! (Kendim Denedim %100 Oluyor) Karttjt5

!!! 1 GB Lık Flash Belleği 2 Gb Yapma (RESİMLİ) !!! (Kendim Denedim %100 Oluyor) Ffzk1

1 Flash belleği usb yuvasına takalım
2 Kartın takılı olduğu sürücüyü seçelim
3 Fix’e tıklayalım
4 Artık kartımız 2gb olmuştur..
5 Kart kullanıma hazırdır.

Kart biçimlendikten sonra karta format çekerseniz içinde varolan yazılım yok olur ve kart eski halini alır bunun için bu değerler kaybolmaması için kartın içine girerek silmelisiniz .eğer silinirse gene bu işlemi uygulayın

Flash Belleğinizde bozulma gibi bir durum olmuyor denedim..

program sadece göstergelerle oynar kapasite aynıdır..

Programı İndirmek İçin Tıkla

ÜyeOlmayanlar Linkleri Göremez !!! Lütfen Üye Olun

Link::
http://alemcigencler.yetkinforum.com

!!! 1 GB Lık Flash Belleği 2 Gb Yapma (RESİMLİ) !!! (Kendim Denedim %100 Oluyor)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PPT to Flash Pro version 2.43
» Cool FLV Flash to All Video Converter 5.0